Oferta » Telekomunikacja

PROSCENIUM posiada własną infrastrukture telekomunikacyjną, umożliwiającą świadczenie zaawansowanych usług. Nasze serwery są kolokowane w centrum LIM+42, które jest głównym punktem styku wszystkich sieci teleinformatycznych i posiadające wyjścia światłowodowe do europejskiego węzła telekomunikacyjnego we Frankfurcie. Posiadamy platformę obsługującą transmisję głosu w standardzie SIP oraz wideo w najnowszych kodekach strumieniowych. Wciąż rozbudowywujemy radiową sieć transportową WiMAX i LMDS, która umożliwia błyskawiczny transfer danych. Anteny sektorowe i dookulne na najwyższych budynkach stanowią szkielet sieci radiowej, do której jesteśmy w stanie podłączyć firmy zainteresowane naszymi usługami.

Niezależnie od funkcji naszej dostępowej sieci radiowej świadczymy wyspecjalizowane usługi dedykowane specjalnym wydarzeniom:

 • Transmisja Ethernet

  Transmisja obrazu i głosu poprzez sieć lokalną.

   

 • Transmisja Micro-wave

  Transmisja obrazu i głosu poprzez zestawione jednorazowo łącze mikrofalowe punkt-punkt.

   

 • Transmisja Satelitarna

  Transmisja obrazu i głosu poprzez jednorazowe zestawienie łącza satelitarnego. Usługa ta polega na instalacji stacji SNG w miejscu, z którego ma odbyć się transmisja, i "podniesieniu" sygnału w strone transpondera satelity Astra lub Syriusz. Satelita przekazuje sygnał w stronę ziemi, odbiór jest możliwy na całym obszarze objętym przez satelitę.

  Usługa transmisji satelitarnej umożliwia realizację takich przedsięwzięć jak wideokongresy, szkolenia na odległość, telemosty, np. pomiędzy oddziałami firm lub równoległymi widowiskami.

Kontakt

Proscenium Sp. z o.o.

al. Komisji Edukacji Narodowej 36 lok. 112 B
02-797 Warszawa
E-mail:
biuro@proscenium.pl

Pracujemy dla

© 2009 - 2011 PROSCENIUM | All rights reserved PROSCENIUM | Pozycjonowanie ComWeb
Projekt i wykonanie BobartStudio