Firma » Władze

Firma PROSCENIUM jest zarządzana według najlepszych standardów. Zarząd spółki stanowią jej założyciele i właściciele - jedni z najlepszych fachowców w dziedzinie multimediów i obsługi technicznej imprez.

Prezes zarządu - Paweł Trzebiatowski

Od ponad 20 lat związany z polskim show-biznesem. W latach '91-'95 manager zespołów De Mono, IRA, Collage, Dee Facto. Organizator wielu koncertów i festiwalii, właściciel agencji koncertowej. W latach '94-'97 pracownik TVP S.A. na stanowisku kierownika produkcji. W latach '95-'98 student Wydziału Socjologii i Filozofii na UW.

Obecnie działa też jako muzyk i producent w swoim zespole Silver Bross, który jest jednym z najlepszych duetów producenckich polskiej sceny muzyki elektronicznej - techno, house, dance. Silver Bross jest twórcą m.in. przeróbek tanecznych takich gwiazd jak: Sash!, Kombi, Stachursky, De Mono, Papa D, Ann Winsborn, HA-DWA-O itp.

Członek zarządu - Zbigniew Siemieniak

Absolwent wydziału geodezji Politechniki Warszawskiej. W latach 98-2002 pracownik naukowy Instytutu Mechatroniki. Z Proscenium związany od 1997 roku. Specjalista technik multimedialnych. W 2004 roku ukończył studium inżynierii finansowej przy Stowarzyszeniu Maklerów i Doradców Finansowych. W Proscenium pełni funkcję dyrektora zarządzającego.

Kontakt

Proscenium Sp. z o.o.

al. Komisji Edukacji Narodowej 36 lok. 112 B
02-797 Warszawa
E-mail:
biuro@proscenium.pl

Pracujemy dla

© 2009 - 2011 PROSCENIUM | All rights reserved PROSCENIUM | Pozycjonowanie ComWeb
Projekt i wykonanie BobartStudio